fbpx

Dodaj ogłoszenie

Chcesz dodać ogłoszenie?

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie o pracę dla juniora i/lub stażysty, skorzystaj z formularza poniżej. Kiedy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie, nasz zespół je przeanalizuje i umieści w serwisie w ciągu 24 godzin. Otrzymasz link na podanego maila do gotowego ogłoszenia.

Obecnie publikujemy ogłoszenia o pracę zdalną i tylko w poniższych miastach:

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Trójmiasto
  • Wrocław
  • Katowice

Uwaga – ogłoszenia bez widełek wynagrodzenia nie będą publikowane.

Dodaj ogłoszenie

 

 

Masz do nas pytanie?

Jeśli chcesz zgłosić uwagę dotyczącą działania strony, masz pomysł na współpracę, chcesz zapytać o patronat lub szczegóły współpracy – wyślij do nas maila na adres daniel@bonjunior.pl – na każdą wiadomość staramy się odpowiadać błyskawicznie 🙂

O nas

BONJUNIOR.pl to projekt współtwórców portalu Marketing i Biznes – Michała Bąka i Daniela Kotlińskiego. Jako osoby zanurzone po czubki nosów w tematyce biznesowo-startupowej, zauważamy pewne patologie na polskim rynku pracy – wszyscy poszukują tylko doświadczonych pracowników, ale nikt nie daje szansy na zdobycie stosownej wiedzy. Kiedy już się zatrudnia takich – na ogół – młodych ludzi, najczęściej wykorzystuje się ich głównie do przysłowiowego parzenia kawy, a codziennością jest praca za darmo.

Sami jesteśmy przed 30-stką i w pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, jakim ułatwieniem dla młodych wchodzących na rynek pracy byłby portal grupujący fajne oferty od świetnych firm, dla osób określanych popularnie mianem “humanistów”. Niczego takiego nie znaleźliśmy – postanowiliśmy więc stworzyć próbną wersję i przekonać się, co z tego wyjdzie.