fbpx

Manifest

Dla kogo powstaliśmy

Masz plany na przyszłość.

Inspiruje cię zmiana; napędza działanie.

Czujesz, że to, czego cię uczą, nigdy nie będzie tak wartościowe jak to, czego nauczysz się sam.

Ciągle poszukujesz okazji do samorozwoju.

Nie oddzielasz pasji od pracy, bo najszczęśliwszy jesteś wtedy, kiedy robisz to, co kochasz.

Jesteś historią, którą musisz opowiedzieć – i potrzebujesz miejsca, w którym zostaniesz za to doceniony.

Rodzice twierdzą, że musisz mieć “papierek”, aby mieć życie, którego inni będą ci zazdrościć? Że musisz się “trochę pomęczyć”, zanim zasłużysz na spełnianie swoich marzeń? Szkoła wbija ci do głowy schematy i bezpieczne sposoby na dotarcie do celu, a ty masz tego dosyć?

Po co istniejemy

Do społeczności młodych ludzi u progu swojej kariery, którzy chcą mieć ostatnie słowo w kształtowaniu swojego życia zawodowego.

BOJUNIOR to usługa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom o wymarzonej pracy.

Nasz zespół selekcjonuje oferty pracy z najlepszych firm w Polsce – innowacyjnych startupów, agencji kreatywnych, organizacji mających realny wpływ na zmianę w świecie, który nas otacza. Nie znajdziesz u nas ogłoszeń z niejasnymi zasadami współpracy lub za niesprawiedliwe stawki.

Chcemy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie tablicą z ogłoszeniami, ale wesprze Cię na każdym etapie w poszukiwaniu wymarzonej pracy.

Wolisz zostać w swojej strefie komfortu? Nie zależy Ci na szybkim tempie? Cenisz sobie spokój? Szanujemy to! Przeglądaj nasze zasoby wiedzy, aby rozkminić swoją drogę na swój sposób. Nie ma lepszych i gorszych sposobów na bycie szczęśliwym – każdy, który cię do tego doprowadzi, jest OK. #żyćwzgodziezesobą

Zasady

  1. Nie publikujemy ofert bez zdefiniowanego wynagrodzenia
  2. Nie zgadzamy się na darmowe staże
  3. Nie ma tu miejsca na oferty dla “młodych, w trakcie studiów, z 5-letnim doświadczeniem w branży”
  4. Nikomu korona z głowy nie spadnie, jeśli zaparzy kawę albo posegreguje dokumenty, ale osoby, które poszukują pracy na BONJUNIOR to ambitni, głodni wiedzy ludzie – zadbaj o prawdziwy rozwój albo poszukaj lepiej asystenta/-tki.